Hakkımızda

Özkayalar Evden Eve Nakliyat 

Nevsehir Özkayalar Evden Eve Nakliyat Nevşehir evden eve tasimacilik olarak kurulmuştur. Nakliyat sektöründe siz değerli müşterilerimize güvenilir, modern, titiz, ekonomik ve en kaliteli biçimde hizmet anlayışı sunmaktadır. Firma ekibi olarak müşteri memnuniyetini en üst sıralarda tutmaktayız. Nevşehir Evden Eve , İlden ile Özkayalar Nakliye ile Evlerinizi Güvenle taşıyoruz. Dairelerinizi veya Ofislerinizi taşımak artık sorun değil. Tüm imkanları kullanan firmamız; uzman ekibi ile mobilyalarınızda demontaj işlemi ardından güvenle paketleme aşamasına geçmekte ve araçlarımıza aktarılmaktadır. Araçlarımız ev taşımacılığı için özel dizayn edilmiş; ürünlerinizin hiç bir zarar görmeden taşınması için kasa yapıları komple kaplama sistemi ile donatılmıştır. Asansör ile eşyalarınız taşınır ve montaj ekibimiz montajı yapar teslim eder. Nevşehir bölgesi Özkayalar evden eve nakliyat firma olarak Size en uygun şartları sunmakta. Nevşehir evden eve taşımacılık´da, Nevsehir asansörlü tasimada lider firmadır

 

Deneyim ve Tecrübe

Nevşehir’de Evden Eve Taşımacılık’ta 15 yıllık deneyimleri ile Nevşehir’de Paketleme ve Montaj Demontaj konusunda en iyi hizmeti sunan firmamız, Nevşehir’de Deneyimli mobilyacı elemanlarımız ile en ince detaylara kadar demontaj işlemi sonrası yeni evinizde en ince detayına kadar montaj işlemlerini yapan tek firmayız. Bu iş ek işimiz değil Tek İşimiz ! Nevşehir’de Sigortalı ve Garantili Hizmet sunan Özkayalar Nakliyat olarak Nevşehir’de sizlere en iyiyi sunuyoruz. nevsehir evden eve, nevsehir ev tasimaciligi, nevsehir evden eve tasima, nevsehir evden eve tasimacilik,

Değişim ve Gelişimin Öncüsü

Evden eve eskisi gibi basit ve hor yapılmayan bir iş olmakla birlikte firmamıza değişilmez bir kural olmuştur. Eşyalar için araçların özel tasarlayan Özkayalar evden eve nakliyatı siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için çağın en iyi malzeme ve imkanlarını sunmaktadır. Kendi belgesi ve araçları ile birlikte vergiye taabi olan Özkayalar evden eve nakliyat piyasada ki korsanların aksine kalite abidesi olmuştur.

Eşya öncelikle streçlenip ardından kırmızı naylon pıtpıt ile sarılır ardından tekrar streçlenir ve araç içinde tekrar koruyucu malzemeler ile muhazafa edilir. Bu işe yıllarını vermiş olan firmamız tecrübeli eleman grubu ile değişilmez bir marka haline gelmiştir. Evden eve nakliyat; Özkayalar nakliyat, marka olmanın verdiği gereksinim ile birlikte teknolojik bütçesini kullanarak bu işe kalite cazibesi katmatadır. Nakliyat işi siz değerli müşterlerimiz adına sıradan kamyonlarla yapılmayıp özenli bir işçilik ve özel kamyonlar ile hizmeti tam teşekkürlü sunmaktadır. Güvenli ve sigortalı taşımacılık hizmetinin önem kazanması ile son zamanlarda Özkayalar evden eve nakliyat güvenini tamamlamıştır.

K3 yetki belgesi ile evden eve nakliyat hizmetini markasına tescil etmiş olan firmamız sizlerin güvenini kazanmak için bütün çabasını sarf etmektedir. Expertiz hizmeti; Firmamız eşya görüşmesinin ardından expertiz aracımız ücretsiz olup eşyanın güvenliği ve sigorta açısından bizzat dileğiniz vakitte evinize gelip, eşyanıza göre ambalaj ve sigorta değeri biçerek sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Gerek şehir içi, gerekse şehirler arası eşya taşımacılığı zor ve zahmetli bir iştir. Biz evden eve nakliyatın öncü firması olarak evden eve nakliyatı çok kolay ve basit bir hale getirdik. 

Kaliteli, Güvenilir ve Hizli

Firmamız siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışında olup, son model araçlarla 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacak Nevşehir’de Evden Eve Taşımacılık konusunda sektör lideri Özkayalar Evden Eve Taşımacılık ile Kaliteli … Ofis ve Fabrika Taşıma … Nevşehir Evden Eve İlden İle 

Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup, üstlendiği uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir. Taşımacılık sırasında sizin güvenceniz olarak eşyalarınız sigortalı bir biçimde nakliye edilmektedir. Memnuniyetiniz Garantimizdir. İşinin bilincinde ekibimiz ile Nevşehir’de Evden Eve sektöründe öncü kuruluş olarak sizlerin hizmetindeyiz. Memnuniyet Garantisi ile bizlerle yeni mekanlara taşının. 

Kalite Politikamız

işlerimizde kalite yönetim sistemimize tam uymak kaydıyla,müşteri memnuniyetini sağlamak, Eğitimli çalışanlarımızla birlikte, teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek, sürekli gelişme bilinciyle güvenilir, dürüst, planlı, zamanında, istenen kalitede iş yapmak. Firma içi iş akışlarında optimizasyonu sağlayacak şekilde, nakliyat sürecine katkıda bulunan tüm katılımcıların yani iş sahibi, planlamacı ve firma personelinin daha iyi işbirliğinin sağlanması için gerekli organizasyon ve çalışmaların titizlikle takip edilerek, sürekli kontrol anlayışı sağlanarak kalite yönetim sistemimizin etkinliği ve sürekliliğini sağlamaktır.

http://www.nevsehirevdenevetasima.com/

Özkayalar

Call Now ButtonHemen Arayın Evinizi Taşıtın